Program na jesień 2009

Program na jesień 2009

Informacje ogólne

W ramach naszych szkoleń weekendowych oferujemy 12 przedmiotów pogrupowanych w trzech cyklach tematycznych aby stworzyć szeroką możliwość wyboru interesujących Was zagadnień (praktycznie można więc będzie wybrać i uczestniczyć w czterech różnych szkoleniach w trakcie weekendu). Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą szkoleniową na bieżący rok. Chcemy co roku proponować Wam nieco zmienioną ofertę programową tak, aby po każdym cyklu szkoleniowym móc odpowiadać na aktualne zapotrzebowanie i dostosowywać się do aktualnej sytuacji. Mamy nadzieję, że w ten sposób będziemy w stanie lepiej Wam służyć i wspólnie uczyć się przez dłuższy okres czasu, pomagając sobie nawzajem. Po ukończeniu 12 dowolnych kursów w naszym Centrum uczestnicy otrzymują dyplomy ukończenia cyklu szkoleń w CRW.

CYKLE:
Podstawy terapii i poradnictwa dla wolontariuszy
CYKLE:
Misja i świadome zaangażowanie się we współczesnym świecie
CYKLE:
"Narzędziownia" wolontariusza i lidera

Weekend szkoleniowy rozpoczyna się zawsze w piątek o 18.00 spotkaniem organizacyjnym

Piątek
18.30 - 21.00
Trudne emocje ( gniew, strach, brak przebaczenia ) (Mela i Krzysiek Pawłusiów) Wprowadzenie do współczesnych modeli zaangażowania misyjnego (Marek Clegg) Rób to, do czego jesteś stworzony (Andrzej Burzyński)
Sobota
9.00 - 11.15
Współczesna rodzina - komunikacja, zależności, więzi, relacje (Asia i Janusz Żydkowie) Zagadnienia związane z misją we współczesnym świecie (Zbyszek Pawlak ) Etyka (Andrzej Horyza)
Sobota
11.45 - 14.00
Pomóc dzieciom i młodzieży w ich rozwoju cz. I (Anna Lechowska ) Kościół obecny w mieście - w poszukiwaniu modelu skutecznego wpływu na swoje miasto (Rafał Piekarski- ProeM Tomaszów Mazowiecki) Kierowanie zespołem (Zespół szkoleniowców)
Sobota
15.00 - 17.15
Pomaganie innym w duchowym rozwoju (Andrzej Horyza ) Chrześcijaństwo w XXI wieku - wyzwania, zagrożenia, możliwości (Marek Clegg ) Przywództwo (Tomasz Peterman)
reklama

SIŁOWNIA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl